با عرض سلام خدمت بینندگان وب سایت شخصی بنده

من ایمان آل داود فوق لیسانس رشته فناوری اطلاعات زیر شاخه تجارت الکترونیک از دانشگاه امیرکبیر (پلی تکنیک) هستم.

بعضی از آدم ها در راستای خواسته خودشان، تبدیل به یک فرد متخصص  و در یک زمینه خاص، منحصر به فرد می شوند مانند جراحان، پروفسور هایی که تمام عمر خود را در یک زمینه خاص تحقیق  کردند، کسانی که زندگیشان را وقف دیگران کردن، کسانی که عمر خود را صرف موسیقی، ورزش، فرهنگ، هنر و … کردند. ولی من   معتقد هستم عمر انسان کوتاه است و فرصت برای کسب تجربه زیاد نیست. کسب تجربه می تواند به صورت پیروزی و یا شکست، خوشایند و لذت بخش و یا ناراحت کننده باشد. من دوست داشتم در هر شاخه ای که امکانشو دارم، سرک بکشم. مثلا  والیبال(۲سال) ، بسکتبال(۵سال) ، فوتبال،(۱۲سال) هندبال(۶ ماه)  تنیس، بدمینتون، پینگ پنگ، اسکی، اسکی روی آب، جت اسکی، غواصی، دوچرخه سواری، کوه نوردی (قله دماوند سال ۱۳۷۹) و …از اقدامات ورزشی من هست ولی هیچ وقت در یک رشته ورزشی حرفه ای نبودم.

رشته دیپلمم ریاضی، لیسانسم زبان اسپانیولی و فوق لیسانسم فناوری اطلاعات بوده. سفر کردم، نقاشی کشیدم،عکاسی کردم، شعر گفتم، به عرفان  و خود شناسی و خدا شناسی سرک کشیدم، خطا کردم و … ولی  هیچ کدام به صورت حرفه ای به اتمام نرسید چون … فرصت کوتاه است.

در این وب سایت سعی می کنم بعضی از تجربیات خودم (تا انجا که یادم هست) و دیگران را به اشتراک بگذارم که امیدوارم مورد توجه واقع گردد.

خواهشمندم با درج نظرات ارزنده خودتان مرا در این مسیر راهنمایی و در بهبود کیفیت مطالب، همراهی نمایید. همچنین می توانید  مطالب خودتان را از طریق سایت و یا ارسال به ایمیل بنده،  به اشتراک بگذارید.

<< کپی برداری از این سایت با درج منبع و ماخذ، بلامانع می باشد>>

با سپاس

ایمان آل داود – I112A@yahoo.com