http://www.bahesab.ir/  سایت: ایرانی / اطلاعات کلی : مسیر یابی و نقشه، ریاضیات و زمان
این سایت اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد از جمله محاسبه وزن – حل معادلات n مجهولی – ماتریس و بردار – رسم نمودار – ماشین حساب – تبدیل تمامی واحد ها – زمان و تاریخ (تبدیل تاریخ – اوقات شرعی – کرنومتر – تایمر معکوس)- و اما یک نقشه عالی که اطلاعات کاملی در خصوص طول و عرض جغرافیایی- ارتفاع مکان ها – طول – مسیر و مساحت را در اختیار شما قرار می دهد.

ilikevents.com  سایت: ایرانی / اطلاعات کلی: رویداد های مهم شهر های کشور های جهان
اولین مرجع رایگان دو زبانه فارسی- انگلیسی است که در آن اطلاعات مربوط به رویدادهای مختلف بین المللی، توسط مجموعه ای از متخصصین در زمینه های مرتبط گردآوری و در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد.در این سایت بیش از ۲۵۰۰ رویداد در خصوص بیش از ۱۲۰ کشور و ۳۵۰ شهر می باشد​.
جهت اطلاعات تکمیلی اینجا را کلیک کنید.

https://www.carvanro.com/  سایت: ایرانی / اطلاعات کلی: به اشتراک گذاشتن سفر ها
  کاروانرو یک سامانه اینترنتی است که از طریق آن مسافران و رانندگانی که در یک مسیر هستند می توانند سفر خود را به اشتراک گذاشته و با هم همسفر شوند.
جهت اطلاعات تکمیلی اینجا را کلیک کنید

http://www.tides4fishing.comسایت: خارجی / اطلاعات کلی : اطلاعات جوی جهت ماهیگیری
 این سایت  اطلاعاتی شامل میزان نور ماه (مهتاب) زمان های جز و مد، ارتفاع جز و مد و مزان موفقیت ماهیگیری را نشان می دهد.البته این سایت فقط اطلاعات دریای جنوب را دارد که شامل بندر جاسک – بند عباس – بوشهر – خارک – قشم – زیارت را شامل  می شود. این اطلاعات برای کسانی که به منظور ماهیگیری قصد سفر دارند بسیار مفید خواهد بود تا بهترین زمان را جهت ماهیگیری انتخاب کنند.

جهت اطلاعات تکمیلی اینجا را کلیک کنید 

http://fa.ucoin.net/  سایت: ایرانی / اطلاعات کلی: مشخصات تمامی سکه های
 این سایت  اطلاعاتی زیادی در خصوص سکه های کشور های جهان (رایج – قدیمی – کلکسیونی و مناسبتی) نظیر سایر – سال – جنس را در اخیار شما قرار می کدهد

http://www.karnaval.ir  سایت: ایرانی / اطلاعات کلی: دیدنی های نقاط مختلف ایران + رزرو اقامت + تور تفریحی + آرشیو عکس + اطلاعات نقاط دیدنی بر مبنای موقعیت جغرافیایی